نرم افزار L0phtCrack 6 که شاهكار گروه هكري L0pht Heavy Industries مي باشد، به LC6 معروف بوده و از الگوریتم های پیچیده ای در برنامه نويسي آن استفاده شده است.
نرم افزار LC6 بهترين كراكر جهان و آخرین نسخه از سری کراکرهای L0phtCrack است كه در تاريخ 11 مارس 2009 عرضه شد. اين برنامه علاوه بر پشتيباني از سيستم عامل 64 بيتي ويندوز، به طور شگفت انگيزي قادر به کراکینگ کلمات بسیار پیچیده از جمله چک کردن یک میلیارد ترکیب حروف ها در ثانیه است. LC6 پسوردهای هش شده Unix را هم كرك نموده و همانند version های قبلی دارای قدرت Sniff داده ها است.
نرم افزارهاي LC از 4 روش براي كرك نمودن پسوردها استفاده مي كنند كه شامل User Info وDictionary Attack و Hybrid Attack است و اگر هیچکدام از متدهای فوق به جواب نرسد، از روش Brute Force كه آخرین متد موجود است، بهره مي برند. اگرچه روش Brute Force مقداری زمانبر است که آن هم بستگي به نوع کلمه و ترکیب حروف (حروف کوچکند یا بزرگ)، به كار رفتن اعداد و نشانه ها دارد ولی به هر حال بعد از گذشت مدت زمان لازم حتماً به جواب مي رسد.

آشنايي با گروه L0pht Heavy Industries

گروه L0pht Heavy Industries یکی از قدیمی ترین گروه های هك است كه در اوايل دهه 80 ميلادي، همزمان با ورود كامپيوترهاي Apple به بازار، توسط Dr Mudge و DilDog تأسيس گرديد.

DilDog

Dr Mudge

آقاي Dr Mudge كه اسم واقعي اش Zatko مي باشد، يكي از بزرگترين هكرهاي دنيا و با تجربه ترين فردL0pht   است كه رياست اين گروه را برعهده دارد. او كه در حدود 38 سال سن دارد، تحصيلات دانشگاهي خود را در رشته موسيقي تا دريافت مدرك دكتري ادامه داده و عضو گروه هكري كلاه مشكي ها به نام Cult of the Dead Cow نيز است.
اگرچه در ابتدا اعضای گروه L0pht بیشتر از حال حاضر آن بود اما هم اكنون فقط هشت مرد جوان اعضای این گروه را شامل می شوند كه اسم های مجازی آن ها به صورت زیر است:

The L0pht boys, from left: Silicosis , Brian Oblivion , John Tan , Mudge , Kingpin (standing) , Space Rogue (front) , Weld Pond and DilDog
هر کدام از این افراد که سنی بین 27 تا 38 سال دارند، علاوه بر تسلط شگفت انگیزشان به زبان هاي برنامه نویسی، در زمینه خاصی مهارت دارند. جوانترین فرد این گروه  Silicosis و مسن ترینشان هم Dr Mudge است.
در لابراتوار تحقیقاتی این گروه که تا چند سال پيش، در طبقه دوم یک ساختمان قدیمی در حومه شهر بوستون منطقه ماساچوست ایالات متحده آمريكا واقع شده بود، حدود 200 کامپیوتر از سیستم های پرقدرت مثل Sun Microsystems تا قطعاتي از سیستم های Commodore 64 و Apple 2 ، چندین سرور و مسیریاب، مودم های DSL و ISDN وجود داشت كه در 7-6 اتاق اين ساختمان نيز چند شبكه داخلي براي هك هاي گروهي خودشان طراحي كرده بودند.
از جمله کارهای بسیار مهم گروه L0pht پیدا کردن باگ‌های سیستمی در شبکه ها است. به این صورت که  ابتدا بر روی سیستم های داخلی خودشان حفره هایی را پیدا كرده و سپس براي آن باگ ها Expliot نوشته و يا ويژگي ها و مشخصات آن آسيب پذيري را به روش هاي مختلف در اختیار دیگر هکرها قرار مي دهند و هکرها هم با آگاهی از آسیب پذیری های جدید، برای آن حفره ها Exploit می نویسند. بسياري از Exploit هايي كه گروه هاي هكري براي نفوذ به سيستم ها استفاده مي كنند را همين گروه كشف و در دنيا ثبت نموده است. 
گروه L0pht از آسيب پذيري هايي كه خودشان کشف و یا دیگران پیدا می کنند برای نفوذ به سيستم ها بهره می برند. تفاوت اين گروه با ساير هكرها آن است كه در صورت پیدا نکردن هیچ حفره اي در كامپيوتر هدف، برای سيستم شرايطي را فراهم كرده و به آن طوری القاء می کنند که از خود شرایط باگ را نشان بدهد، سپس از همين آسيب پذيري برای نفوذ استفاده می کنند. مثالی که خودشان برای اين مسئله می زنند آن است که : «اگر با خانه ای مواجه شدید که همه درها و پنجره هایش بسته است و راه نفوذی مثل یک پنجره نیمه باز یا حتی در اصلی خانه (بي توجهي به مسایل امنیتي) یا در پشتی آن باز نبود، آنگاه با یک سنگ کوچک می توانید قسمتی ازکنار یک پنجره را شكسته، قفل را باز کرده، پنجره را بالا كشيده، بعد به داخل خانه بروید». منبع مالی این گروه، درآمد حاصل از دادن خدمات مشاوره ای امنیت داده ها و طراحی شبکه های امن به متقاضیان است.
از ژانويه سال 2000 ميلادي تاكنون،  بعضی از اعضای اصلی گروه L0pht به علت اينكه تحت تعقیب دولت ایالات متحده آمريكا قرار داشتند، براي جلوگیری از بازداشت خود، مسئولیت تحقیقات امنیت شبکه شرکت دولتی @stake را به ناچار پذيرفته و آدرس سایت این گروه از  www.L0pht.com به www.atstake.com تغيير يافت.
هم اکنون این گروه به عنوان مرکز تحقیقاتی شرکت @stake كه از سال 2004 ميلادي به عنوان يكي از شركت هاي زير مجموعه Symantec می باشد، در حال تولید چندین نرم افزار از جمله Web Proxy و Anti Sniff ، Windows password auditing tool و ... بوده و اعضاي آن از كارشناسان امنيتي Symantec محسوب مي شوند.