درباره من

... و اینک، درباره من

من، محمد مهدی واعظی نژاد هستم؛ مهندس فناوری اطلاعات با گرایش امنیت اطلاعات. مهمترین زمینه فعالیتم، امنیت فناوری اطلاعات و سیستم های مدیریتی امنیت اطلاعات است. من معتقدم انجام هر گونه اقدام امنیتی در شرکت ها و سازمان ها برای اینکه از کارایی و اثربخشی لازم برخودار باشد باید متناسب با حجم، اندازه، ساختار، فرهنگ سازمانی و سطح بلوغ آن سازمان بوده و در قالب یک سیستم جامع امنیتی که دربرگیرنده تمام نیازمندی های امنیتی آن است، صورت پذیرد.

من، مشاور و مدرس دوره های امنیت اطلاعات در بسیاری از سازمان های مطرح کشور هستم و تاکنون با نشریات و مجلات تخصصی مختلفی در این حوزه همکاری کرده ام. بسیار اهل یادگیری، شجاع، سخت کوش، خستگی ناپذیر، دقیق، شکست ناپذیر و همیشه خندان هستم. در هر لحظه از زندگی ام، همه تلاشم را خواهم کرد تا به آرزوهای بزرگی (همچون تبدیل شدن به نفر اول در حوزه امنیت اطلاعات در ایران) که برای خودم درنظر گرفته ام، نایل شوم و برای رسیدن به این آرزوها، هر تغییری را که در راستای اهدافم باشد، شجاعانه می پذیرم.من؛ هدف، راز و تجربه !


مهمترین هدفم

اولین نفر و قوی ترین فرد در حوزه امنیت اطلاعات در ایران

مهمترین راز موفقیتم

سخت کوشی، کار بسیار زیاد و بیشتر از حد تعهد، همراه با علاقه فراوان به کار

مهمترین تجربه ام در زندگی

مطمئن هستم به هر چیزی که در زندگی بخواهیم، می توانیم دست یابیم، فقط اگر تمام توان و انرژی مان را هم در آن راستا متمرکز کنیم. به بیان بهتر، «نورهای خورشید تا متمرکز نشوند، هرگز چیزی رو نمی سوزانند».


مهارت های من


امنیت سیستم های کنترل صنعتی 80%
سیستم مدیریت امنیت اطلاعات 90%
راهبری و مدیریت امنیت اطلاعات 85%
مدیریت مخاطرات امنیتی و حوادث سایبری 70%
امنیت زیرساخت های حیاتی 75%


طبیعت ایران از دریچه دوربین من


Style Switcher

Predefined Colors

Menu Style

Background Image

Reset